Ключ Riderace для розбирання барабана втулки (A-N-7281)

Топ
Новинка
Немає в наявності 0
0
Модель: A-N-7281
Артикул: A-N-7281
300.80грн.
Знайшли дешевше?
Ключ для розбору барабана задньої втулки 28.5 мм - незамінний помічник під час повної перебирання задніх втулок більшості виробників, які в стоці встановлюються на велосипеди різних торгових марок, як початкової, так і любительського рівня. Особливість подібних ключів в тому, що їх важко замінити звичайним повсякденним будівельним інструментом. Цей ключ має особливу форму, завдяки якій більшість користувачів зможуть без особливих навичок перебрати свою задню втулку в домашніх умовах. Задній втулці необхідно регулярне технічне обслуговування, під час якого забирається стара відпрацьована мастило, згодом чого наноситься нова. Не варто забувати, що задня втулка виконує ряд завдань і відчуває великі навантаження, передаючи зусилля ніг в рух велосипеда вперед. У підсумку, подібне обслуговування барабана, собачок і підшипників задньої втулки, дозволить не тільки підтримувати правильну роботу всього заднього колеса, але і значно збільшить термін служби і ресурс самої втулки. Тому мати такий знімач в майстерні при магазині, або будинку, буде хорошим рішенням.

Ключ для розбору барабана задньої втулки 28.5 мм - виготовлений з міцної высокоулеродистой промислової сталі, з якої роблять велику кількість різноманітного надійного ручного інструменту високо якості. Сам по собі, цей ключ має округлу циліндричну форму діаметром 28.5 мм, з двома плоскими поперечними виступами. Вся конструкція цілісна і отфрезерована з цільного шматка металу, що забезпечує максимальну надійність і довговічність під час роботи. За своїми розмірами, цей інструмент підходить для різних втулок на звичайних насипних кульках, а також для деяких моделей задніх втулок Shimano. Щоб правильно виконати роботу, слід зафіксувати виступи в пазах чашки барабана, яку треба викрутити, щоб перебрати повністю всю втулку включаючи барабан. після чого почати обертання надійно зафіксувавши все колесо або втулку окремо. По центру ключа, є невелике наскрізний отвір, завдяки якому можна протягнути крізь стрижень втулку, притиснувши інструмент до чашці барабана. По суті, це звичайний запобіжник, який працює в парі з ріжковим ключем на 24 мм і має довжину 3.5 см.

P. S. Перед покупкою вимірюйте розмір внутрішньої гайки барабана, яку доведеться відкрутити, щоб не помилитися з вибором необхідного діаметра ключа. Варто пам'ятати про те, що потрібно велике зусилля щоб викрутити гайку і розібрати барабан. Тому, варто підготувати великий важіль і подивитися відео в інтернеті про те, в яку сторону і яким чином належить виконати роботу.
Загальні
Код 000017268
Колір Сірий
Країна бренду Китай
Матеріал Сталь
Тип Інструменти
Тип інструменту Знімач

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.